Thursday, October 7, 2010

ConocoPhillips' (NYSE:COP) Board Declares Quarterly Dividend of $0.55

The board of directors of ConocoPhillips (NYSE:COP) announced Wednesday they've declared a quarterly dividend of $0.55 a share for its shareholders, an annualized return of $2.20 a share.

For shareholders of record at the close of business on on October 29, 2010, the dividend will be payable on December 1, 2010. October 27, 2010 is the ex-dividend date.

The dividend has a 3.7 percent yield.

Conoco closed Wednesday at $59.70, gaining $0.91, or 1.55 percent.

2 comments:

 1. Free website builder services hit in miscellaneous styles and templates.
  You should be superior to put a website builder with your webhost as any reputable band will from individual or more.
  These websites can attend to arrange for all that is necessary for the purpose structure a website.
  Free website builder bring into the world made the job of structure a website easier and less complicated. Flush with the most novice computer narcotic addict can stylish very soon and with no increase a site.
  Why settle a composition firm thousands of dollars when you can quickly and easily build a adept entanglement locality on your own?
  Using a [url=http://www.jkahosting.com] free website builder [/url], you take the extras and the drop of structure a professional website unrestrainedly and easy it is quiet looks businesslike and works as if you paid someone thousands to do so for you.
  Some gentlemanly features with a gratis webiste builder cover drag and off supervise, gadgets, decoative fonts, shopping carts, and seo help.
  A good purlieus builder should be experiencing all of the above. If you cannot raise a website and do not want to comic everywhere with html code than it is extremely recommended that you use a website builder.

  ReplyDelete
 2. ANKARADA OTO KIRALAMA FIRMASIYIZ !
  Tanım:

  Şirketimiz turizm ve [url=http://www.kiralikotolar.org]rent a car[/url] alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş genç ve dinamik bir oluşumdur. Aynı zamanda tüm personel çekirdek bir yapıdan gelmiş olup, [url=http://www.kiralikotolar.org]oto kiralma[/url] & [url=http://www.kiralikotolar.org]rent a car[/url] alanında birikimlerini siz değerli müşterilerimize yansıtmaktadırlar.

  Amaçlarımız:

  Şirketimiz faaliyet gösterdiğimiz alanlar içerisinde gelişmekte olan Türkiye’mizin vizyon ve kalitesine uygun hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöre yararlı ve kalıcı izler bırakma isteğindedir.

  İlkelerimiz:

  İlkelerimiz, şirketimizi profesyonel bağlamda amaçlarına ulaşmak için kat ettiği yolda sevk ve idare eden prensiplerimizin değişmez temel taşlarıdır. “Dürüst ve tatminkar hizmet vermek” gayesi ilk ve en önemli ilkemizdir. Bu ilkeye sadık kalabilme arzusu “Kalite” konusunda şirketimizi şu anda içinde bulunduğu hassas düşünce yapısına yöneltmiştir. Müşterilerimizin kişisel ve kurumsal kimliklerine dair saygımız bu bilgilerin “Gizlilik” ilkesi doğrultusunda güven içerisinde muhafaza edilmesini tüm çalışanlarımızca vazgeçilmez bir iş ahlakı prensibi olarak benimsenmesi ile uygulanmaktadır. Şirketimiz uzun süreçli ve daimi hizmet verme amacında olduğundan “Güvenilirlik” konusunda taviz vermemenin onurunu ve kıvancını yaşamaktadır.

  Faaliyet Alanlarımız:

  [url=http://www.kiralikotolar.org]Ankara Oto kiralama[/url]:

  Şirketimiz hizmet verdiği kişi, kurum ve kuruluşların öncelikle can ve mal güvenliğini korumayı amaçla araç bakım ve yeterli donanımı konusunda ciddi ve özenli çalışmaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda [url=http://www.kiralikotolar.org]ankara havaalanı transferleri[/url], günlük, aylık ve yıllık [url=http://www.kiralikotolar.org]araç kiralama[/url]ları, [url=http://www.kiralikotolar.org]Ankara’da oto kiralama[/url], [url=http://www.kiralikotolar.org]şoförlü araç kiralama[/url] ve şoförsüz olarak normal-lüks binek araçlarını, [url=http://www.kiralikotolar.org]minibüs kiralama[/url], midibüs kiralama ve otobüsleri hizmete sunmuştur.

  Kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda “Kongre ve seminer” faaliyetlerinde gerekli altyapı ve organizasyonun temini şirketimizin bir diğer faaliyet alanıdır. Bu bağlamda şirketimiz gerekli araç ve insan kaynağını temin etmektedir.

  ReplyDelete